Zmień język

O firmie

Firma SEBACARS Sebastian Cisowski Usługi Doradczo-Szkoleniowo-Prawne Wycena Pojazdów i Nieruchomości powstała w 2016r. Jej początki opierały się głównie na rzeczoznawstwie samochodowym. W 2017r. nastąpił rozwój firmy przez dołączenie nowych usług tj. zarządzania  nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W 2019r. firma rozwinęła swą działalność w zakresie Audytu TSL jak również usług Kancelarii Prawnej. W drugiej połowie 2019r. rozszerzyliśmy swoją działalność pod względem rzeczoznawstwa samochodowego, usług prawnych i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami o rynek hiszpański co zaowocowało dużą ilością udanych inwestycji i zadowoleniem klientów. W 2020r. firma SEBACARS  zaczęła rozszerzać rynek usług o takie kraje jak Niemcy, Szwajcaria, Austria, Holandia aby w 2021r. uzyskać możliwość (także w Kanadzie), do wykonywania działalności w dziedzinie rzeczoznawstwa samochodowego i usług prawnych. W drugiej połowie 2021r. SEBACARS rozpoczął prowadzenie kompleksowych szkoleń dla kierowców w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, jak również osób pragnących zarządzać transportem tzw. CPC.  W swojej ofercie posiadamy także szkolenie dla kandydatów na doradców DGSA. Pod koniec 2021r. uruchomiliśmy dla Państwa dogodności i usprawnienia komunikacji w Państwa firmach, z kontrahentami czy pracownikami usługę mediacji. Prowadzi je wykwalifikowany mediator wpisany na listę mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Warszawie oraz przy Sądzie Okręgowym dla Warszawy-Pragi. Od 2022 roku firma SEBACARS prowadzi usługę wyceny nieruchomości.  Operaty szacunkowe wykonuje certyfikowany rzeczoznawca majątkowy. 

Założycielem i właścicielem jest Sebastian Cisowski. Jest to osoba, która doświadczenie zawodowe zdobywała przez wiele lat w administracji państwowej i samorządowej. Właściciel firmy jest certyfikowanym rzeczoznawcą samochodowym (numer certyfikatu CCR PZM 556, Lista Ministra Infrastruktury i Budownictwa RS 001527), Krajowym Konsultantem ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (nr uprawnień KK/0004/03/SITKRP), niemieckim certyfikowanym rzeczoznawcą samochodowym (nr uprawnień DE/11383), European Expert (nr uprawnień EU#DE/11383), ekspertem ds. nieruchomości (numer uprawnień 106B/PNP-GK/P-3024), jest również ekspertem w dziedzinie p. poż. (numer uprawnień 5674/2007/SGSP), posiada także licencję zarządcy nieruchomości (28604) i pośrednika w obrocie nieruchomościami (22429). Swoją wiedzę uzupełnia oraz uaktualnia uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowo- technicznych.

Firma SEBACARS współpracuje z wieloma partnerami z dziedzin, które proponuje w swojej ofercie np. z kancelariami adwokacko-radcowskimi, certyfikowanymi rzeczoznawcami samochodowymi, majątkowymi i ds. zabezpieczeń p. poż.

W związku z tak szeroką gamą usług, jaką Państwu chcemy zaoferować, gwarantujemy Państwu satysfakcję i zadowolenie ze współpracy z naszą firmą. 

Nasi znakomici wykładowcy prowadzą szereg różnych szkoleń przygotowanych dla państwa, z którymi można się zapoznać w naszej ofercie. 

Informujemy Państwa, iż terminy realizacji zleceń i usług oraz ceny dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Działamy na terenie Polski, Kanady, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Hiszpanii. 

W związku z tym zapraszamy Państwa do kompleksowego zapoznania się z naszą ofertą i współpracy z naszą firmą.